V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo V5026. 5. 2011 - Volvo V50 DRIVe se systémem Start/Stop se dobře umístilo v soutěži Michelin Challenge Bibendum

Automobil Volvo V50 DRIVe se letos zúčastnil 11. ročníku soutěže, kterou pořádal výrobce pneumatik Michelin. Vůz osazený dieselovým motorem DRIVe dosáhl 3. místa v 300 kilometrovém závodě, ve kterém šlo o nejnižší možnou spotřebu. Díky úsporné pohonné jednotce (přeplňovaný 1,6 litrový diesel) a systému Start/Stop dosáhl kombinované spotřeby 3,8 litru na 100 km. Což je úctyhodný výkon na tak velké a těžké auto – nemyslíte?

více

15. 5. 2011 - Volvo V50 R-Design – sportovní paket pro ty nejnáročnější řidiče

Pro řidiče, kteří chtějí svůj vůz V50 odlišit od ostatních připravilo Volvo sportovní balíček R-Design. Ten obsahuje především sportovně nastavený podvozek, koncovky výfuků ve sportovním stylu, nové ráfky a nakonec jednu designovou „vychytávku“ – barevné sladění různých částí karosérie.

více

20. 9. 2008 – Nově se v nabídce objeví motor DRIVe se systémem Start/stop

Úsporný motor DRIVe se objeví u trojice modelů - C30, S40 a V50. Tím, že si vyberete automobil Volvo s přídomkem DRIVe, neznamená, že získáte pouze jiný motor. Zmíněné vozy prošly určitou procedurou, díky které mají snížený aerodynamický odpor - otvory chladiče jsou zaslepeny, světlá výška se snížila o 10 mm atd. Změny se projevily i u předního spoileru – konkrétně u modelu V50. Všechny DRIVe vozy jsou „obuty“ do pneumatik s nízkým valivým odporem

více

28. 4. 2007 – Volvo V50 prošlo modernizací

Volvo V50 doznalo pár změn (nejenom vzhledových). Celkově se „vé-padesátka“ přibližuje svému většímu bratříčkovi – modelu V70. Změn doznal hlavně přední nárazník, který dostal svalnaté tvary, které se dají očekávat u SUV automobilů. Mřížka chladiče připomíná výrazný „nos“, který se stal poznávacím znakem skandinávských vozů s „V“ v názvu.

více


Design by 3sixty | 2024